HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ATC Mekatronik Ltd Şti. olarak Dünya çapında faaliyet gösteren mühendislik, dizayn, Ar-Ge hizmetleri, imalat ve ihracat firmasıdır. Deneyimli kadrosu ile siz değerli firmalarımıza her zaman çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.

Başlıca hizmet sektörlerimiz ;

Termal yüzey kaplama ve metalizasyon çözümleri,  Kağıt makineleri çözümleri Dondurma ve Dondurulmuş gıda çözümleri, Dondurma ve gelato makineleri, Beton ve çimento makineleri çözümleri, Robotik ve Hidrolik çözümler, Kalıp imalatı ve Plastik Enjeksiyon çözümleri, Atık ve geri dönüşüm çözümleri, Fiberglas ve frigorifik kasa çözümleri, Ötektik soğutma plakaları üretimi ve Gıda çözümleri

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

ÜRÜNLERİMİZ

ENDÜSTRİ

Bugün dünyanın 42 ülkesinde kağıt makineleri, soğutma sistemleri, kalıp tasarım ve üretimleri, beton blok makineleri ve çimento sistemleri, hızlı bağlantı elemanları, gıda ve dermo kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren ATC Dış Ticaret Ltd Sti, başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.

MAKİNALAR

2012 yılında kurulmuş olan ATC, faaliyetlerini Adana merkez ve 23 farklı ülke de bulunan partnerleri ile birlikte sürdürmektedir.

YEDEK PARÇA

We take a shot at the cutting edge of advancement and innovation to take items from a thought the distance to the end purchaser.

Sürdürülebilir ilerleme için yenilikçi ürün çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz sektörde verimliliği artırmak için çalışmaktadır.

GALERİ

SON HABERLER

Qatar Project

20 Kas

Qatar Project

Qatar paper tube plants deliveried and installed 32 plies line, slitter rewinder, multi-knives

Italy Paper Tube Plant

7 May

Italy Paper Tube Plant

Full automatical paper tubes production plant

Paper Straw Line

16 Eki

Paper Straw Line

Paper straws are environmental product, means future, time to protect our futures.

Herhangi bir endüstriyel çözüme ihtiyacınız varsa... Biz sizin için hazırız