HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ATC Ltd Şti Şirketi yaptığı yeni yatırımlar ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı proje ve üretim çalışmaları ile marka değerini yükselten firma haline gelmiştir.

Uluslararası faaliyet gösteren firmamız ; Kağıt makineleri, Kağıt ve Teneke Ambalaj çözümleri,  Plastik-Aliminyum enjeksiyon kalıpları, çimento-beton tesisleri, robotik üretim-kaynak-paketleme makineleri, Atık imha sistemleri, hızlı bağlantı elemanları, dermo-kozmetik ürünler ve gıda konularında faaliyet göstermektedir.
Firmamızın en önemli özelliklerinden biri uluslararası ihtacat, ithalat ve lojistik konularında uzman ekibi ile anahtar teslim çözüm sunmasıdır.
ATC Ltd Şti olarak inovatif çözümler sunmak,  milli yatırımlar ve milli gelişim konusunda taviz vermeden ülke kalkınmasına ve ülke ihracatına katkıda bulunmak için çalışmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

ÜRÜNLERİMİZ

ENDÜSTRİ

Bugün dünyanın 42 ülkesinde kağıt makineleri, soğutma sistemleri, kalıp tasarım ve üretimleri, beton blok makineleri ve çimento sistemleri, hızlı bağlantı elemanları, gıda ve dermo kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren ATC Dış Ticaret Ltd Sti, başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.

MAKİNALAR

2012 yılında kurulmuş olan ATC, faaliyetlerini Adana merkez ve 23 farklı ülke de bulunan partnerleri ile birlikte sürdürmektedir.

YEDEK PARÇA

We take a shot at the cutting edge of advancement and innovation to take items from a thought the distance to the end purchaser.

Sürdürülebilir ilerleme için yenilikçi ürün çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz sektörde verimliliği artırmak için çalışmaktadır.

GALERİ

SON HABERLER

Qatar Project

20 Kas

Qatar Project

Qatar paper tube plants deliveried and installed 32 plies line, slitter rewinder, multi-knives

Italy Paper Tube Plant

7 May

Italy Paper Tube Plant

Full automatical paper tubes production plant

Paper Straw Line

16 Eki

Paper Straw Line

Paper straws are environmental product, means future, time to protect our futures.

Herhangi bir endüstriyel çözüme ihtiyacınız varsa... Biz sizin için hazırız